top of page

Merak Edilenler

Bilmeniz Gereken Her Şey

Yurt dışı gönderim yapıyor musunuz?

Kitaplarımızı yurt dışına da kargo ile gönderiyoruz. Ancak kargo ücretinin de ilave ediyoruz. 

İade şartlarınız nedir?

İade kabul ediyoruz. 

Satış ve Pazarlama Politikamız


1.    Kitaplarımız basılmadan önce bir aylık süre verilerek meselenin uzmanı olan bir ekibe okutturarak raporlarını ve önerilerini ve katkılarını alarak basıyoruz. 


2.    Öz sermayemiz ve bize destek olan hiçbir kurum ve kuruluşumuz yoktur. Kimseden yardım talebinde bulunmamak prensibimizdir. Ancak bizim bu çalışmalarımızı takdir ederek ve “Buna bizim ve gençlerin ihtiyacı vardır” düşüncesinde olanlar önceden kitap alma sözü vererek kitabın parasını gönderirlerse biz kitabımızı bu şekilde basarız ve karşılığında kitabımızı göndererek ödeşiriz. Yani siparişe göre kitabımızı basacağız ve ücretini peşin alacağız. Ta ki kimseye borçlu kalmayalım ve kimsenin minneti altına girmeyelim.
 

3.    Pazarlama usulümüz ve prensibimiz de şöyledir: 10 adetten az alana kitabın fiyatı üzerinden kitabımızı veririz. Kargo ile adresine teslim ederiz. Kargo ücreti almayız. 10’dan fazla alana %30 indirim yaparız. Kargo ücreti almayız. Yani siparişlerde kargo her hal ve durumda bedavadır. 
 

4.    Bize yardım etmek isteyenlerin çıkacak kitaplarıma abone olmalarını ve kitap alarak destek olmalarını rica ediyoruz. Böylece kimseye borçlu kalmamayı ve kimsenin minneti altına girmeyerek hür bir şekilde yayın yapmayı arzu ediyorum. Amacımız Allah rızası için Risale-i Nurun hakikatleri anlayacakları dilden bu topluma ve gençlere anlatmaktır.

Ödeme Şekli:

Banka İban Numarasına peşin ödeme şeklindedir. Sipariş verenler kitabın ücretini bankaya havale ettikleri zaman kitaplarını bir hafta içinde kaorgo bedava adreslerine gönderiyoruz. 

İBAN: 

M.Ali KAYA

Ziraat Bankası Hesap No

TR49 0001 0004 3045 9779 8350 09

bottom of page